Jak co roku  miesiąc grudzień obfituje w wiele atrakcji w przedszkolu.

04.12. -Zaczęliśmy kiermaszem świątecznym, który jak zawsze dzięki pracy dzieci , ich rodziców oraz pracowników przedszkola cieszył się ogromnym powodzeniem.

 

06.12.-Potem było wielkie coroczne czyszczenie butów, piosenki , zagadki i pląsy –wszystko po to by przywołać  Mikołaja., który oczywiście ku uciesze dzieci zostawił upominki w czyściutkich bucikach

07.12.-Odbyło się spotkanie z leśnikiem, który wprowadził nas w tajniki życia lasu i wytłumaczył, kiedy drzewko nazywamy choinką .

Cały czas dzieci ciężko pracowały aby pokazać swoje umiejętności rodzicom, aż wreszcie nadszedł moment wystawiania JASEŁEK:
-13.12.  grupa Sów i Pszczółek wzięła udział w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Mosinie i otrzymała za  swój występ kilka wyróżnień.
-Potem kolejno:
*14.12. grupa Sów i Pszczółek,
*18.12. grupa Jeżyków,
*19.12. grupa Wiewiórek
wcieliła się w role świętych, pastuszków, aniołków i innych postaci aby swoim śpiewem , recytacją, tańcem czy też grą na instrumentach wprowadzić  nas w doskonały nastrój świąteczny.

- 21. 12. Tego dnia całe przedszkole zasiadło przy wspólnym stole wigilijnym aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia świąteczne i  zjeść wigilijny posiłek.

-22.12. Nadszedł dzień gorąco oczekiwany przez dzieci . Dzięki artystom Mozaiki był to bardzo atrakcyjny dzień obfitujący w śpiew, zabawy i pląsy, a momentem kulminacyjnym było pojawienie się prawdziwego Gwiazdora, który przywiózł prezenty dla wszystkich dzieci i dorosłych.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO PRZEDSZKOLNEJ GALERII DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ZDJĘCIAMI RELACJONUJĄCYMI WSZYSTKIE WYDARZENIA.

      

 

 

Co? Gdzie? Kiedy? Kalendarium wydarzeń w gminie Mosina.

Kontakt

Przedszkole w Wiórku

ul. Szkolna 11

61-160 Wiórek

tel. 61 893 93 30

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.