Jesienna pora to doskonały czas na wytwory plastyczne dzieci. Jesień dostarcza szeroki wachlarz materiału przyrodniczego, który można zastosować w pracach plastycznych.

Aby zatrzymać tą cudowną, kolorową, złotą, polską jesień nasze Przedszkole zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Jesień dary w koszu niesie”, skierowany dla Przedszkoli z gminy Mosina. Do konkursu przystąpiły dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Celem  konkursu było rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, wyrażanie przez dzieci otaczającego je świata w formie plastycznej i rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności. W ramach konkursu nadesłano 32 bardzo ciekawych i barwnych prac – z pięciu przedszkoli – Przedszkole w Krośnie, Przedszkole w Pecnej,  Przedszkole w Wiórku, Przedszkole nr 2 w Mosinie, Przedszkole nr 3 Integracyjne w Mosinie. Wszystkie prace wykonane były różnymi technikami plastycznymi. W większości prac wykorzystano materiały przyrodnicze. Prace zostały wyeksponowane w galerii prac konkursowych. Komisję stanowili rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola w Wiórku. Każda rodzina otrzymywała jedną kartę do głosowania i oceniała prace w poszczególnych kategoriach wiekowych w terminie 05.11 – 13.11.2014 r. Po zliczeniu głosów wyłoniono 10 laureatów konkursu. Laureaci konkursu otrzymają upominki plastyczne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Przedszkole w Wiórku oraz Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do obejrzenia prac.

LAUREACI KONKURSU

 

kat. 3-latki

 

I MIEJSCE:

Piotr Czerniejewski Oddział Przedszkolny przy SP w Pecnej

Martyna Górna Przedszkole nr 3 Integracyjne w Mosinie

II MIEJSCE:                                                                         

Hubert Adamczak Przedszkole w Krośnie

III MIEJSCE:                                                                      

Siemowit Ciesielski Przedszkole w Wiórku

 

kat. 4-latki

 

I MIEJSCE:

Zofia Mazurkiewicz Przedszkole w Krośnie

II MIEJSCE:

Franciszek Gierek Oddział Przedszkolny przy SP w Pecnej

III MIEJSCE:

Anna Domżalska Oddział Przedszkolny przy SP w Pecnej

 

kat. 5,6-latki

 

I MIEJSCE:

Agata Nowak Przedszkole w Wiórku

II MIEJSCE:

Aleksandra Śmigielska Przedszkole w Krośnie

III MIEJSCE:

Kacper Grabski Oddział Rocznego Przygotowania Przedszkolnego SP w Pecnej

SAM_2713.JPG
SAM_2714.JPG
SAM_2715.JPG
SAM_2716.JPG
SAM_2717.JPG
SAM_2718.JPG
SAM_2719.JPG
SAM_2720.JPG
SAM_2721.JPG
SAM_2722.JPG
SAM_2723.JPG
SAM_2724.JPG
SAM_2725.JPG
SAM_2726.JPG
SAM_2728.JPG
SAM_2729.JPG
SAM_2730.JPG
SAM_2731.JPG
SAM_2732.JPG