W naszym przedszkolu 7 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.  Z tej okazji dzieci z grupy III  przystrojone w biało- czerwone symbole narodowe zaprezentowały patriotyczny program artystyczny pt. „Dotyk Niepodległości”.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Czcząc pamięć tamtych historycznych dni dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Wszystkie przedszkolaki w pozycji na baczność zaśpiewały hymn państwowy. Obchody 11 listopada nauczyły dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwinęły poczucie przynależności narodowej. Na zakończenie każdy otrzymał flagę Polski.

SAM_2702.JPG
SAM_2703.JPG
SAM_2704.JPG
SAM_2705.JPG
SAM_2708.JPG
SAM_2709.JPG
SAM_2710.JPG
SAM_2711.JPG
SAM_2712.JPG