MAMO, TATO!

Dnia 12 lutego (czwartek), w godzinach przedszkolnych, odbędzie się BALIK KARNAWAŁOWY W KOLORACH TĘCZY.

Mozaikowo to wesołe miasteczko, w którym mieszkają wszystkie kolory świata. Tuż przed karnawałem pojawił się tam psotnik - Krasnal Szaronuda. Wszystko, czego dotknął traciło swoją barwę. Kolory ze strachu zaczęły się chować i z dnia na dzień było coraz bardziej ponuro! W samą porę pojawiła się Tęczowa Drużyna, która tańcem i uśmiechem próbuje ratować Mozaikowo.                                                                                                                    Firma Mozaika - prowadząca balik, wspólnie z dziećmi uda się na poszukiwanie kolorów, by zatańczyć z nimi barwny taniec radości. W rytmie czerwonych podskoków i zielonych pląsów przemierzą całą paletę barw, która przegoni zimę i przygotuje dzieci na przyjście wiosny.

W PROGRAMIE: 

  • Tęczowe koło fortuny
  • Rywalizacje w obozach kolorów
  • Wędrowanie śladami barw natury
  • Kolorowy test sprawnościowy
  • Pasowanie na tęczowego zucha
  • Taneczne kolorowanki

Prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów o tematyce dowolnej na ten dzień.